Warsztaty terenowe dla przedszkoli

warsztaty terenoweprzedszkole 07Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zakończyliśmy kolejny cykl warsztatów. Tym razem były to warsztaty terenowe dla przedszkolaków. Podczas warsztatów wykorzystaliśmy naszą nową ekologiczną grę planszową. Wraz z dziećmi uczyliśmy się czym jest i jak ważne jest dla nas czyste powietrze. Poznawaliśmy rodzaje zanieczyszczeń. Dowiedzieliśmy się jakie zachowania są dobre dla całego środowiska i naszego zdrowia. Wytworzyliśmy prąd wykorzystując siłę słońca i wiatru. Nauczyliśmy się segregować śmieci oraz poznaliśmy wiele ciekawych ekologicznych eksperymentów.

W warsztatach wzięły udział dzieci z krakowskich przedszkoli nr 120, 97 oraz 33. Serdecznie dziękujemy za tak wspaniale spędzony czas!

Zapraszamy również do skorzystania z naszej ekologicznej gry planszowej. Materiały do pobrania poniżej!warsztaty terenoweprzedszkole 01warsztaty terenoweprzedszkolewarsztaty terenoweprzedszkolewarsztaty terenoweprzedszkolewarsztaty terenoweprzedszkolewarsztaty terenoweprzedszkolewarsztaty terenoweprzedszkolewarsztaty terenoweprzedszkole